Русалка

Русалка — найпівнічніший курорт на чорноморському побережжі Болгарії. Він розташований в 50 км від Албени на території колишнього заповідника Таук Лиман. Русалка — рай для дайверів, любителівзатишних заток, дивовижних печер і скелястих берегів. Море тут настільки чисте і прозоре, а піщані і галькові пляжі настільки відлюдні, що можна зустріти дельфінів і зграю рідкісних птахів.
Сучасний курортний комплекс в цих віддалених від метушні і шуму місцях побудований спільно з французькою компанією Club Med в 1970-х роках. З 1998 року на курорті існує водолазний клуб «Русалка». Тур на курорт Русалка передбачає розміщення в одній з 600 літніх вілл, що затишно розташувалися уздовж берега в дубовому гаю. Цей болгарський курорт споруджений на зразок амфітеатру, вілли розташовуються на терасах в декілька рядів, тому практично кожне вікно в Русалці виходить  на море.

Більш всього відпочинок в Русалці сподобається любителям спорту і активного відпочинку. 10 тенісних кортів (у тому числі і з вечірнім освітленням), клуб верхової їзди, міні-футбол, стрільба з лука, прогулянки на яхтах і каноє, велосипедні маршрути і, звичайно ж, дослідження підводного світу. Нічне життя на курорті не розчарує молодь: дискотек, нічних клубів, таверн та барів тут удосталь. Місцевийбальнеологічний центр дозволить поєднати відпочинок на курорті з лікувальними процедурами.

Готелі:

Русалка 4*