Кранево

Кранево — невелике курортне містечко, розташоване на північному узбережжі Чорного моря, між двома знаменитими курортами Золоті Піски та Албена. Це мальовниче місце оточене зеленими пагорбами та лісними масивами із сприятливим для оздоровчого відпочинку мікрокліматом та лікувальним джерелом з мінеральною водою, просторим піщаним пляжем, акуратними будинками, доглянутими садами та галявинами.

Кранево приваблює туристів, з одного боку, близькістю до двох крупних болгарських курортних комплексів, а з іншого боку, низькими цінами і малолюдними пляжами. До Албени (5 км) можна за півгодини дійти пішки або добратися на автобусі за 10 хвилин, до курорту Золоті Піски — 20 хвилин на автобусі. Не дивлячись на невеликі розміри, селище пропонує безліч готелів для розміщення, в основному приватних, категорії 3* і 2*. Також курорт Кранево традиційно відомий літніми таборами для дітей і студентів.

Не дивлячись на те, що туристична інфраструктура в Кранево розвинена не так добре, як в Албені або Золотих Пісках, він може стати хорошим варіантом економного сімейного відпочинку в Болгарії, порадує чистим просторим пляжем і рядом недорогих ресторанів з національною кухнею. Регулярне автобусне сполучення по напрямах Варна-Албена і Варна-Балчик, що проходить через Кранево, дозволить без проблем відвідати інші курорти на узбережжі.