Св. Константин та Єлена

Між курортом Золоті Піски та м. Варною розташований найстаріший курорт Болгарії – Святий Константін та Єлена, відомий славетними традиціями гостинності та привітності. Курорт розташований в прекрасному зеленому парку з великою кількістю мінеральних джерел. Курорт Святого Константіна та Єлени – це поєднання екзотики та сучасності, один із найпривабливіших курортів чорноморського узбережжя Болгарії.

Курорт Св. Костянтин і Єлена – це  природний парк з кипарисами та смоковницями, рельєфний морський берег, невеликі затоки, тиша та спокій, лікувальні мінеральні джерела, чарівне поєднання морського бризу на висоті 25 м над рівнем моря з лісною прохолодою та ароматом вікових дерев.

Мінеральних джерел настільки багато, що деякі з них стікають просто в море, що робить його узбережжя навіть зимою теплим та привітним.

Води мінеральних джерел сягають +42°, вони багаті на кальцій, бром, йод, сульфати та іони магнія. До Ваших послуг басейн з мінеральною водою, мінеральні джерела, а також водяні лазні на курорті, які приваблюють цілий рік своїх шанувальників.

Клімат на курорті Св. Константін та Єлена м’який, з великою кількістю сонячних годин влітку, а морський бриз віє прохолодою.

Змішаний ліс не дає пробратися сюди втомлюючій літній спеці, середня температура повітря влітку — 23-28°, морська вода прогрівається до 23-25°. Вибір готелів на курорті Св. Костянтин і Елена дуже широкий: від розкішних готелів 4* і 5* до демократичніших 3* і 2*, є також готелі 1* для найекономнішого відпочинку.