Несебр

Місто Несебр — одне з найстаріших міст Європи з населенням близько 13 тис. жителів. Це – найдавнішемісто не лише Болгарії, але й всієї  Європи. Будівлі та споруди старої частини міста нараховують понад 5 тисяч років. Район старої частини міста в 1983 р. включений в список світової спадщини ЮНЕСКО.

Несебр розташований на скелястому півострові в 37 км на північ від Бургаса. Несебр ділиться на стару і нову частину. До Нового Несебру примикає курорт Сонячний Берег, в цій частині міста знаходиться більшість готелів і будинків сучасної доби. Старий Несебр розташований на невеликому півострові, вузький перешийок відокремлює його від нової частини. Відпочинок в Несебрі вважається економним — тут є безліч недорогих приватних готелів категорії 2* і 3*. Для тих, хто не обмежений в коштах і хоче розважитися з максимальним комфортом, Несебр пропонує пяти — і чотирьозіркові готельні комплекси, розташовані в новій частині міста і поряд з ним, в містечку Равда. Звичайно, головне, чим зваблює Несебр — це атмосфера і дух старовинного міста, проте, тур в Несебр може передбачати і повноціний пляжний відпочинок. Більш того, багато хто вважає пляжі в Несебрі найкрасивішим в Болгарії.

Клімат в Несебрі помірний з впливом середземноморського, температура повітря влітку досягає 28-30°, а води — 26°.

Збережені церкви та історичні споруди минулих епох пережили 500 літній турецьке панування. У чотирьох храмах відриті художні галереї, а в діючої церкви «Святої Богородиці» знаходиться чудотворна ікона, у якої на передодні свята Святої Діви віруючі проводять всю ніч в надії на зцілення.

Несебр сьогодні є одним із найбільш відвідуваних курортів. Багату історичну спадщину, пам’ятники стародавньої архітектури сусідять із сучасними конструкціями в поєднанні з чудовою природою,надаючи неповторний колорит і особливу чарівність місту. У новій частині міста прекрасно розвинена індустрія відпочинку ітуризму. Гостей міста приймають сучасні комфортабельні котеджі і невеликі затишні приватні готелі. Південний і Північний пляжі різні по глибині і облаштування дозволяють вибрати між насиченим активним і спокійним пляжним відпочинком, причому Північний пляж зливається зі знаменитим пляжем курорту Сонячний Берег. На півострові Ви не будете відчувати себе поза цивілізацією. Тут є безліч ресторанів, бістро, дискотек і кафе, виставок та Інтернет-кафе.

Відпочинок в Несебрі такий же колоритний і неповторний, як і саме унікальне місце. Приїхавши сюди, Ви не просто отримуєте, як прийнято зараз говорити «два в одному», Ви отримуєте чудовий настрій, рівний чорноморський засмага і масу вражень від чарівності містечка та гостинності його жителів.