Пріморско


Приморсько
— невелике курортне містечко в 60 км від Бургаса, розташоване у підніжжя гір Странджа,відоме своїми демократичними цінами і гостинною атмосферою. Це найпівнічніше місто Болгарії, де вирощують цитрусові. Курорт особливо популярний у молоді Болгарії і всієї Європи. Тут велика кількість дискотек, нічних клубів, ресторанів і барів та інших розваг. Велику частину пляжу займають природні піщані дюни. У цих екологічно чистих місцях можна
зустріти дельфінів, тюленів і безліч видів риб. Пляжі Приморсько отримали в 1994 році винагороду «Синій прапор». Пісок тут дрібний, золотистий, берег пологий і безпечний для купання дітей. Середня літня температура повітря в Приморсько + 25-27°.

Приморсько — знаходиться в 55 км на південь від Бургаса, 15 км на північ від р. Царево і розташований на скелястому півострові Кюпрілі, в горах Варта. Стражанскіе гори,спускаються досамого морському березі, створюючи мальовничі затоки і химерні скельні утворення.

На території Приморсько знаходиться більше 50 різних ресторанів, кафе, буфетів і їдалень з самообслуговуванням. Веселий настрій, що панує в Приморсько, відмінний клімат, густа зелень дубового лісу і ласкаве море зробили цей курорт кращим місцем відпочинку для дітей та молоді. Демократична обстановка, достаток фруктів і різні культурні програми зроблять відпочинок для Вас та Ваших дітей в Приморсько незабутніми!

Визначні пам’ятки:
— Заповідник Ропотамо
— Заповідник Аркутіно.
— Веселі скелі — місце всіяне великими каменями, звідки видно велику частину річки Ропотамо, а також Левова голова — природна кам’яна скульптура, що надвисла над річкою.
— Тракійське святилище — обсерваторія Беглік таш. Розташоване серед схилів Маслянного Носа коло з величезних каменів, через які в моменти рівнодення проходять сонячні промені, створюючи своєрідний календар. Вважається, що він був створений в 14 столітті до н.е.