Таїланд

Столиця: Бангкок
Площа: 513 115 кв. км
Населення: 58,79 млн. чол.
Офіційна мова: тайський
Поширені мови: англійська
Релігія: буддизм
Грошова одиниця: тайський бат. 1 $ приблизно 34 бат.
Напруга в мережі: 220 вольт
Ласкаво просимо на відпочинок в Таїланд — країну яскравих фарб, аромату орхідей і теплих усмішок! Історія цього королівства, званого раніше Сіам, багата глибокими буддійськими традиціями, і до цього дня пронизливими життя тайців, з якими ви познайомитеся, вибравши відпочинок в Таїланді! Таїланд завжди приваблював туристів своєю різноманітністю: піщаними пляжами, рисовими полями, рідкісними квітами, кораловими рифами, горами і джунглями. Але досить багата архітектура, древні буддійські храми, своєрідна кухня і звичаї зробили Таїланд захоплюючим місцем відпочинку. Відвідавши буддійські храми, можна відчути всю багатогранність філософії буддизму, а відправившись в джунглі, легко опинитися в екзотичному світі тварин і чарівних квітів.
Унікальні кліматичні умови, гідний сервіс, різноманітність екскурсій і розважальних програм роблять відпочинок в Таїланді дуже привабливим для туристів. Таїланд славний своїми ремеслами: тури в Таїланд неможливі без відвідування знаменитих ринків. Там багатий вибір виробів із срібла, бронзи і латуні, дерев’яної скульптури, посуду, лакових шкатулок, китайських віял, виробів з крокодилової і зміїної шкіри. Якість золота і дорогоцінних каменів гарантовано в магазинах при готелях і в торгових рядах з фіксованими цінами, на знаменитих ювелірних фабриках. Тури в Таїланд дозволяють скуштувати екзотики в прямому сенсі слова. Ви зможете, збагативши свій раціон стравами тайської кухні, яка увібрала в себе кращі традиції східного кулінарної майстерності: китайського, індонезійського, індійського, малайського і навіть португальської. Існує безліч ресторанів, що пропонують інтернаціональну кухню. Крім традиційних тайських святинь і архітектурних пам’яток — палаців, храмів, статуй Будди, відпочинок в Таїланді дозволить насолодитися дивовижною природою країни: гаями кокосових пальм, екзотичними квітами і дивовижними метеликами, водоспадами і піщаними пляжами, слонами ічисленними міні-зоопарк з екзотичними тваринами. Зачаровують етнічні танці і шоу, відвідування крокодилової та зміїної ферми, тропічного саду, тигрового заповідника — все це різноманітить Ваш відпочинок у Таїланді.
Визначні пам’ятки
Пропонуємо Вам вдосталь насолодитися відпочинком і відвідати такі унікальні в своєму роді місця як: Храм Смарагдового Будди — в якому знаходиться одна з найцінніших реліквій країни — статуя Будди, парк орхідей — чудовий сад з дивовижними квітами та іншими рослинами; Міні Сіам — унікальні архітектурні споруди світу в мініатюрі; кораловий острів Тао; центр тренування мавп в Паттаї; Тигровий зоопарк; Храм нині сущого короля (Ват Яннасангваоарам); парк метеликів «Самахін»; Аюттайя — Національний парк «Ванг Такрав»; Сірача — одна з найбільших ферм в Азії за розведення крокодилів.
Розваги
Тайці є веселим народом, який любить розваги, сміх і жарти. Стадіони для футболу і боксу, кеглі, тенісні корти, бадмінтон, театри, нічні клуби, бари, зоопарки, концертні зали, луна-парки, масажні салони, кінотеатри — приваблюють туристів для цікавого проведення часу цілий рік. Найзнаменитіші ігри країни, це бої повітряних зміїв, тайський бокс, перегони на човнах, такро.
Це смачно
Тайланд багатий достатком екзотичних фруктів, серед них рекомендуємо спробувати: мапрао (молоді й незрілі кокоси), ной-на (блідо-зелений плід з білою м’якоттю всередині і розділений на часточки), дуріан (великий зелений фрукт розміром з футбольний м’яч, покритий колючою шкіркою і складається з трьох часточок), юбе (фрукт з твердою хрусткою м’якоттю, яка має приємну солодкістю), мангостану (смачний і ніжний фрукт з товстої фіолетовою шкірою і зеленим стеблом).Виберіть тур в Тайланд і Ви відчуєте себе бажаним гостем.
КОРИСНІ ПОРАДИ
Не рекомендується пити сиру водопровідну воду, в готелях зазвичай є безкоштовна мінеральна вода.
Тури в Таїланд актуальні весь рік. Середня температура повітря +27,5 градусів Цельсія. Ідеальний час для відвідування Таїланду — це зима. У цей час тут майже не буває дощів, і вони не заважають повноцінному відпочинку. На островах Пхукет і Пхі Пхі дощі йдуть в основному з травня по кінець червня, а на острові Самуй частіше дощить в жовтні-листопаді.

Бажаємо Вам приємного відпочинку з «Галичанкою ІФ»!