Міжнародний спортивний комплекс «Росиця»

Курортний Комплекс » Св. Костянтин і Елена » це найстаріший чорноморський курорт Болгарії , в 2008 році йому виповнилося 100 років.
Розташований Міжнародний дитячо-спортивний центр «Росиця» в 150м від берега моря , в парковій зоні КК Св.Константін . Віддаленість готелю від проїжджої частини курорту і від інших готелів Св.Костянтина додасть відпочиваючим спокій , тишу і затишок , що не маловажно для наших дитячих груп .

Розміщення:

В готелі:
— Професійний напіволімпійський басейн для спортивних команд, розмір 25х12,5 м (5 доріжок).
— Власний міні Аквапарк — 3 гірки
-95 тримісних номерів, 3 номери по 2 людини, і 4 аппартамента по 5/6 осіб, фоае, рецепція, обмін валюти, ресторан, сейф, паркінг, інтернет-зал, зал для тихих ігор і анімації, настільний теніс, більярд, спорт-інвентар, цілодобовий магазин, цілодобове медичне обслуговування, зона для ігор у волейбол, баскетбол, футбол.
*** Поряд з готелем « Росиця » знаходиться комплекс «Гранд готелю Варна 5 *» з величезною інфраструктурою спортивних споруд — професійні тенісні корти,  зал для волейболу , баскетболу та футбольне поле. Приймаємо і організовуємо «табори » для спортивних команд.

У номерах: телефон, телевізор, холодильник, три ліжка, тумбочки, гардероб, кондиціонер, санвузол з душем.

Харчування

All inclusive: 6 -ти разове , шведський стіл. Різноманітне меню спеціально розроблене для дітей !
сніданок з 8:00 — 10:00 ;
пізній сніданок  10:30 — 11:30 ;
• обід  12:30 — 14:00 ;
lunch — 15:00 — 17:00 ;
вечеря 18:30 — 20:00 ;
Show-cooking — на основному живленні (сніданок , обід і вечеря) — перед Вами приготують млинці, овочі на грилі , м’ясо на грилі !
 Ресторан:
 Середземноморська кухня;
 Італійська кухня;
 Болгарська кухня;
 Турецька кухня;
Tea time (чай чорний , трав’яний і фруктовий ) — на протязі всього дня !
Вечірній суп ( 21.30 -22.00 )
Напої : мінеральна вода в готелі — цілодобово (холодна і гаряча) , під час харчування — соки , фанта , кола, спрайт , чай з лікувальних трав , холодний чай.

Додаткові умови щодо розселення дпя спортивних команд :

Плавці :
У ціну включено:
— 1 доріжка до 10 дітей / 2 години в день ( час розподіляє адміністрація готелю). Графік подається передчасно , з подачею бронювання на розселення .На місці графік тренувань розглядається тільки в разі наявності вільних годин .
Синхронне плавання :
У ціну включено:
— 1 доріжка до 10 дітей / 2 години в день ( час розподіляє адміністрація готелю). Графік подається передчасно , з подачею бронювання  на розселення . На місці графік тренувань розглядається тільки в разі наявності вільних годин .
Водне поло :
У ціну включено:
— Ворота для гри у водне поло 2 години на день (час розподіляє адміністрація готелю). Графік подається передчасно , з подачею бронювання на розселення. На місці графік тренувань розглядається тільки в разі наявності вільних годин .
Танцювальні колективи :
У ціну включено:
— 2 години тренування в залі ( час розподіляє адміністрація готелю) . Вихідні дні — субота і неділя . Графік подається передчасно , з подачею бронювання на розселення. На місці графік тренувань розглядається тільки в разі наявності вільних годин . Розмір залу 160 кв м , паркет. Мінімальна кількість дітей у групі 15 +1. Додаткові години тренувань оплачуються групою на місці.

Футбольні команди:
Розташування футбольного поля — 10 м від готелю. Мінімальна кількість дітей у групі 20 +1. Доплата за користування професійним полем — 3 євро на дитину на добу.
При доплаті за футбольне поле , групі надається : 2 години тренування на професійному футбольному полі Гранд готелю Варна (час розподіляє адміністрація готелю). Графік подається передчасно , з подачею бронювання на розселення.  На місці графік тренувань розглядається тільки в разі наявності вільних годин .

*** Гості готелю Росиця можуть взяти участь у щорічному міжнародному фестивалі » Ярмарок талантів» , що проводиться на базі ММЦ » Сердика » . Транспорт до місця проведення і назад надається, Вартість на дитину — 5 євро. Оплачується разом з таксою за участь . Транспорт надається на відкриття і закриття фестивалю , а також на конкурсний день!

Якщо Ви хочете отримати більше інформації по дитячих таборах звертайтеся за телефонами:

(0342) 777-292, 050-71-663-17, 067-340-71-68