Чорногорія

Шановні туристи!

Запрошуємо Вас скористатися самостійним підбором туру і подорожувати з будь-яким із запропонованих туроператорів – наших партнерів.

Знайшли тур, який сподобався  Вам найбільше?

Уточніть вартість у нашого менеджера – і вперед! 

Підбір туру он-лайн Join UP 
Підбір туру он-лайн Міст тур

КУРОРТИ ТА ГОТЕЛІ

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

Чорногорія — країна мальовничих гір та кришталево чистого моря. Чорногорія відома у всьому світі своєю дивовижною красою. Відпочинок в Чорногорії допоможе вам уникнути темпу сучасного способу життя і насолодитися природною красою природи. Розташована на східному побережжі Адріатики, біля блакитного моря (ця частина моря вважається найчистішою у всьому Середземномор’ї), Чорногорія славиться як країна прозорих озер і річок, смарагдових лугів, величних гір. Тому путівки в Чорногорію мають підвищений попит. Справжніх цінителів природи та любителів екзотичного відпочинку тут чекає м’який клімат, тепле море та високі, покриті сосновим лісом гори, а ще — п’янке ароматне повітря, середньовічні міста, овіяні легендами, добрі, гостинні люди і розвинена інфраструктура сучасного туризму. Столиця — Подгоріца. Площа — 14 026 км. Населення — 650 тис.мешканців. Офіційна мова — сербська. Грошова одиниця — євро. Клімат: середземноморський. Середня температура повітря влітку +27 °С, у січні +12 °С. Середня температура моря влітку +25 °С, максимальна +27 °С.

ПЛЯЖІ

    

Протяжність Будванської рів’єри близько 25 км, найбільш відвідуваними пляжами є: •   пляж в м. Бечічі ( протяжність пляжу 1950 м, дрібна галька), •   Слов’янський пляж ( протяжність – 1600м, галька), •  Могрен ( знаходиться на відстані 150 м від готелю “Авала” в Будві, пісок) •   Пляж в м. Петровац ( протяжність 600м, пісок), •    Пляж в м. Мілочер (протяжність – 280 м, пісок і дрібна галька, оточений сосновим лісом). •    Пляж Королеви (протяжність 120 м, пісок). Знаходиться біля пляжу Мілочер. •    Пляж Св. Стефан ( протяжність – 700 м, дрібний пісок і галька). Це два пляжі, які розташовані з обох боків містечка-готеля Св. Стефан. Кухня:  Місцева кухня — це коктейль з національних страв, причому не тільки чорногорських, а з поєднанням італійської, грецької і турецької кухні. Чорногорія використовує різноманітні спеції, що надає стравам неповторного і вишуканого смаку. Близькість моря передбачає наявність рибних страв і морепродуктів. Наприклад, рибний гуляш з різних сортів риб або різні салати з дарів моря з використанням оливкової олії, мідії, креветки, юшка, риба на грилі з соусом.

Корисні поради

Чорногорські пляжі всесвітньо визнані кращими на Адріатиці. У країні їх налічується понад 100. Більша частина узбережжя вкрита дрібною галькою. У Чорногорії практично всі пляжі платні. Вхід, шезлонги і парасольки платні, коштують 1-2 євро. Але це розумна плата: на безкоштовних пляжах у розпал сезону не знайти вільного місця. Єдиний піщаний пляж — «Велика Плажа» в Ульцині — 12 км берега вкриті темно-сірим вулканічним піском, але й охочих поніжитися на пісочку у високий сезон буває занадто багато.

Що привезти додому з поїздки в Чорногорію?????

prshut-glav-5093b4077d97d olivkovoe_maslo12 kapa_2371 7318770_1c58d95d

Пршут — традиційний делікатес в Чорногорії. Це свинячий окіст, який натирають морською сіллю, а потім коптять на вугіллі і в’ялять на сонці.  Пршут — прекрасний сувенір, який дозволяє привезти смак Чорногорії з собою в буквальному сенсі. Чорногорські вина — виготовляються з двох видів винограду: вранак (червоний виноград) і Крстач (білий виноград). З них виробляють червоне, біле і рожеве вино. Чорногорські вина високо цінуються любителями цього напою по всьому світу. Оливкова олія — за якістю масло з Чорногорії не поступається грецькому. Зокрема, в Чорногорії дуже поширене домашнє оливкова олія, виготовлене за давнім традиційним методам і вважається одним із найкращих у Європі. Капа — національний головний убір Чорногорії. Являє собою круглу шапочку з червоним верхом і золотою вишивкою.

Бажаємо Вам приємного відпочинку з  «Галичанкою ІФ»!