Про нас

Приватне підприємство “Галичанка ІФ” працює на ринку з надання туристичних послуг та виготовлення турпродукту з 1999 року. За цей період часу фірмою налагоджено чисельні зв’язки з туроператорами із різних регіонів нашої Батьківщини та закордону.
Провідний  туроператор Прикарпаття.
Туроператор з внутрішнього, в’їзного та виїзного туризму.
Дійсний член Регіонального туристично-інформаційного центру та       Туристичної Асоціації Івано-Франківщини.
Постійний учасник міжнародних туристичних виставок: Tour Salon (Познань, Польща), ITB (Берлін, Німеччина), BIT (Мілан, Італія), Fitur (Мадрид, Іспанія), WTM (Лондон, Великобританія),  а також по Україні – Києві, Одесі, Івано-Франківську, та ін.
Переможець у номінації «Туристичні підприємства» «ТРІУМФ 2007» за активний розвиток внутрішнього туризму.
За вагомий внесок в розвиток туризму на Прикарпатті та в Україні підприємство нагороджено численними грамотами. дипломами та подяками міськвиконкому та обласної державної адміністрації, а також державної служби туризму і курортів України.
Основні напрямки діяльності:
1. Туристична діяльність.
Внутрішній туризм:
організація  відпочинку на замовлення:
екскурсій,групових та індивідуальних турів, ділових поїздок по Прикарпаттю, замках західної України та турів по Україні.
-лікування та відпочинок на курортах Моршина, Трускавця,Східниці,Хмільника та ін.
В’їзний туризм:
Індивідуальні та групові тури, екскурсійні тури по Прикарпаттю та Україні, відпочинок на гірськолижних курортах, Азовському та Чорному морях, бронювання готелів.
Виїзний туризм:
Організація індивідуальних та групових турів в Болгарію, Чорногорію,
Хорватію,Румунію,Польщу,Чехію,Угорщину,Словаччину,Австрію,Грецію,Туреччи-
ну, Єгипет, ОАЕ, Таїланд, Туніс та ін.
2. Страхування.
Співпрацюємо з страховою компанією «Універсальна».
Пропонуємо:
—        страхування від нещасних випадків та медичне страхування подорожуючих по Україні та за кордоном;
—        страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів на території України та за її межами – в міжнародній системі автострахування «Зелена карта».
3. Консалтингові послуги:
легалізація документів;
— переклади.
Діяльність підприємства направлена на розробку нових цікавих маршрутів, встановлення конкурентноспроможних цін, налагодження партнерських стосунків в межах України та за кордоном.
З гордістю можемо сказати, що клієнти, які завітали до нас, повертаються знову і знову, що свідчить про якісний сервіс та індивідуальний підхід до кожного!
Завітайте до нас, щоб поринути у чарівний світ мандрів, яскравих вражень, соленого моря, соковитих фруктів та надзвичайної насолоди!

Ми зробимо Ваш відпочинок незабутнім!


Бажаємо Вам приємного відпочинку  з «Галичанкою ІФ»!