Гуцульщина туристична

Маршрут:

Івано-Франківськ –  Коломия –Косів –Верховина – Яремче –  Івано-Франківськ

1 день

Зустріч групи на вокзалі в Івано-Франківську представником турфірми. Оглядова пішохідна  екскурсія вуличками м. Івано-Франківська (Майдан Шептицького, пам’ятник Діві Марії, Палац Потоцьких, міська Ратуша, Площа Ринок, Площа Міцкевича, Гетьманські Вали, Пам’ятник 2000-літтю народження Христа, Катедральний Собор Святого Воскресіння, Церква Христа Царя, костел Святого Йосипа, меморіальний сквер).

Переїзд до м. Коломия – столиці Покуття. Пішохідна екскурсія по м. Коломиї, відвідування єдиного в світі Музею писанкового розпису – одного з найяскравіших та найзагадковіших проявів таланту глибини пам’яті народу та Музею народного мистецтва Гуцульщини і Покуття ім. Кобринського, що є одним із найстаріших і найвідоміших в Україні. Колекція музею нараховує понад 22 тис. експонатів. Постійно діюча експозиція музею дає можливість шанувальникам мистецтва пізнати глибинні традиції народної культури Гуцульщини.

   245jjg

2день

Переїзд до м. Косів – центру декоративно-прикладного мистецтва та художніх промислів Прикарпаття. Відвідування майстрів з виготовлення ліжників, кераміки. У Вас буде унікальна можливість взяти уроки у майстрів і виготовити власними руками виріб із глини.

Переїзд до смт. Верховини – однієї із столиць Гуцульщини. Шанувальникам старовини та справжньої народного музики пропонуємо відвідати музей гуцульського побуту етнографії та музичних інструментів, створений у Верховині відомим музикантом Романом Кумликом.

Переїзд до м. Яремче – Карпатської мекки туризму.

  img_2872 

3 день

Екскурсія по м. Яремче: центр, пам’ятник героям-ковпаківцям, ресторан “Гуцульщина” (шедевр гуцульської архітектури з дерева), водоспад “Пробій”, сувенірний ринок.

Природознавча екскурсія в Національний природний парк з  відвідуванням вольєра з оленями та дикими кабанами, а також мінерального джерела.

   

ПРОПОЗИЦІЯ ДІЄ ДЛЯ ГРУП ВІД 15 ОСІБ.