Санаторій «Березовий Гай»

Розташування: у мальовничому лісовому масиві (берези і сосни) у межах міста – курорту Хмільник Вінницької області на відстані 4 км. від центру міста. На відстані 200м. від санаторію розташоване лісове озеро з розвинутою інфраструктурою для відпочинку.
Увесь комплекс діагностичних та лікувальних процедур відпускається без вихідних днів.
Розміщення: у капітальному корпусі
1-но місний 2-х кімнатний «Люкс» (усі вигоди + супутникове TV + камін)
2-х місний 2-х кімнатний «Люкс» ( усі вигоди + супутникове TV + камін)
3-х місний 3-х кімнатний «Люкс» (усі вигоди + супутникове TV + камін)
2-місний 1-но кімнатний «Люкс» (усі вигоди + супутникове TV)
2-х місний 1-но кімнатний «Напівлюкс» (усі вигоди + супутникове TV)
2-х місний 1-но кімнатний «Стандарт». (усі вигоди + супутникове TV)
Харчування: в їдальні комплексу за різноманітними видами дієт: гіпоалергічною, гіпохолестериновою, розвантажувальною, вегетаріанською. Крім того існує система попереднього замовлення з урахуванням індивідуальних побажань клієнтів, їх національних особливостей, віку і обов’язково за рекомендацією лікаря. У приготуванні страв використовуються провідні технології і сучасне кухонне обладнання від німецької компанії «Кюпперсбуш».
Лікування:програма здоровий хребет, здорові суглоби (остеохондроз, артрози, артрити, хвороба Бєхтєрєва, колагенози, наслідки травм, корекція осанки); програма реабілітації хворих з серцево-судинними захворюваннями (стенокардія, атеросклеротичний кардіосклероз, постінфарктний кардіосклероз, гіпертонічна хвороба, в.т.ч. лікування наслідків порушення мозкового і коронарного кровообігу, атеросклероз артерій кінцівок, флебіт і тромбофлебіт нижніх кінцівок, хронічна венозна недостатність, наслідки ревматизму); програма діагностики і лікування хворих шкірними захворюваннями і алергіями; програма корекції ендокринних порушень (цукровий діабет, ожиріння, порушення сечостатевої системи); програма «Здоров’я за вихідні дні» (весь комплекс діагностики і лікувальних процедур за вихідні дні /2-3 дні/).
Протипоказання: інфекційні захворювання, венеричні захворювання, хронічні захворювання в стадії загострення, психічні захворювання.
Діагностика: загальний і біохімічний аналіз крові (більше ніж 30 показників); загальний аналіз сечі (10 показників); комп’ютерна електрокардіографія, реовазографія, реоенцефалографія, реогепатографія, спірографія; неінвазивний експрес-контроль (менш, ніж за 1 хвилину без зняття з пацієнта одягу) функціонального стану серця, «Серце на долоні», заснований на комп’ютерному розрахунку і 3D-візуалізації «портретів серця» електромагнітного випромінення міокарда по низько амплітудним флуктуаціям стандартної КГ; комп’ютерна гоніометрія (неінвазивна, вільна від випромінення система моніторингу фізичних характеристик хребтового стовбура у сагітальній і фронтальній площині (висоти і радіусу пордоза/кіфоза, величини викривлення при сколіозі, деформації хребта і т.д); комп’ютерна діагностика органів і систем по методу Накатані з підбором медикаментів; експрес-діагностика інфекційних захворювань (гепатит В і С; ВІЛ 1 і 2 типу, гонореї, сифілісу, хламідіозу, адено- и ротавірусних інфекцій, Хелікобактерії Пілорі); експрес-діагностика кардіомаркерів ( факторів розвитку атеросклерозу і інфаркту міокарду); консультації спеціалістів і професорів Винницького мед. університету ім. М.І. Пирогова.
Методи лікування: відділ тепло грязелікування використовує: лікувальний торф, сакські грязі і грязі Мертвого моря, бішофит, пеплодекс, озокерит, парафін.
Відділення лікувальних саун: кріосауна «SPACE-CАВІN» (Ексклюзив!).

Ціни