Карпатський трамвай


Івано-Франківськ –  Калуш – Долина – Гошівський монастир –  „Карпатський трамвай”(Вигода —  Мізунь — Дубовий Кут) –  скелі Довбуша (Болехів) – Івано-Франківськ

1день

Зустріч групи на залізничному вокзалі в Івано-Франківську представником турфірми.

Переїзд до м. Калуш. Відвідування історико-меморіального комплексу Степана Бандери.

Виїзд групи у бойківський край до м. Долини. Екскурсія по культурно-етнографічному музею «Бойківщина». 

Виїзд з Долини до с. Гошів,  де на Ясній горі розташований відомий  Гошівський монастир, один з духовно-релігійних центрів Західної України. В монастирі знаходиться цілюща гошівська ікона Пресвятої Богородиці.

Повернення у м. Долина.

Поселення у готелі. Вечеря. Ночівля.

 boiko  

2день

Сніданок.

 Переїзд у с. Вигода (Долинський р-н). Мандрівка на „Карпатському трамваї” – вузькоколійка, яка була споруджена в ХІХ столітті, працювала, як промислова гілка –  транспортування деревини з карпатських лісів, а також робітників-лісорубів. Але у 1920 році акціонерним товариством „Сильвінія” (власник залізниці) було задумано не лише про промислово-пасажирський, а й туристський потенціал вузькоколійки. В тогочасній пресі  почала з’являтися реклама: „Панове туристи, а ну-мо до нас, в нас тут та-а-ака траса мальовнича!  Уявіть: навколо гори, внизу ріки, поруч джерела і водоспади”.

Біля урочища Магура підйом на гору Магура (1362 м), а потім відвідини орнітологічного заказника в урочищі Дзюркач. Біля Нового Мізуня сходження на полонину біля гори Лиса (1134м).

Повернення у м. Долина. Вечеря. Ночівля.

   

3 день

Сніданок. Переїзд до скельного комплексу біля містечка Болехова. Тут на Вас чекає цікава екскурсія до скель та печер Олекси Довбуша – ватажка карпатських опришків. Можлива кінна  екскурсія буково-смерековим лісом, мальовничими порогами на  р. Сукіль.

Повернення до м. Івано-Франківська. Оглядова пішохідна екскурсія вуличками Івано-Франківська.

   

ПРОПОЗИЦІЯ ДІЄ ДЛЯ ГРУП ВІД 15 ОСІБ.