Санаторій «Поділля»

Розташування: знаходиться у лісовому масиві, більшу частину якого займають хвойні породи дерев. Площа лісопарку — 10 га. На сьогодні це один із найзначніших і найвідоміших курортів з чудово розвиненою інфраструктурою лікувальної справи. Саме тут, у тиші густого лісу, можна повноцінно відпочити і душею, і тілом, а ті відпочиваючі, які бажають покращити стан свого здоров’я, зможуть належним чином оцінити протизапальні та заспокійливі властивості радонових ванн.

Розміщення:
в 4 багатоповерхових спальних корпусах поряд з діагностичним центром, бальнеотерапією, торфолікарнею, спортивно-оздоровчим комплексом і їдальнею, санаторій розрахований на 610 місць, відпочиваючі розміщуються в одномісних, двомісних номерах та номерах «люкс».
2-місний стандартний з вигодами (туалет, умивальник, душ). В номері набір меблів, два односпальні ліжка, балкон, без телевізора і холодильника, без ремонту.
1-2-місний півлюкс з вигодами (туалет, умивальник, душ). В номері набір меблів, два двоспальні ліжка, балкон, ТВ, холодильник, ремонт середньої якості.
1-2-місний 2-кімнатний люкс з вигодами (туалет, умивальник, душ). В номері набір меблів, два двоспальні або одне двоспальне ліжко, диван, балкон, ТВ, холодильник, чайник, телефон, набор посуду, ремонт гарної якості.

Харчування:
раціональне харчування відпочиваючим забезпечує їдальня, у якій функціонує бізнес-зала

Лікування:
у відділенні працює єдиний в Україні кабінет радіоеманаторію, де відпускаються сухі радонові ванни, торфові аплікації, поряд з радонотерапією в санаторії успішно застосовується торфолікування. Для цього працює спеціальна торфолікарня, розрахована на 22 грязьові кушетки з електропідігрівом, кабінетом електрогальваногрязелікування і кабінетом гінекологічних грязьових тампонів. Основним видом лікування є торфові аплікації. Лікувальний торф завозять з Війтовецького торфородовища, яке знаходиться у 9 км від міста Хмільник. У склад торфогрязі входять більш, ніж 15 різних мікроелементів (свинець, йод, мідь, берилій тощо), органічні кислоти, біологічно активні органічні речовини. Саме тому лікування торфогрязями сприятливо впливає на організм і є надзвичайно ефективним; підводний душ-масаж; електросвітлолікування і лікувальний масаж. Фізіотерапевтичні кабінети в санаторії обладнані сучасною апаратурою. Тут застосовуються діадинамічний струм, мікрохвильова і магнітна терапії, лазерна терапія. У відділенні працює також кабінет сухих вуглекислих ванн. Функціонує кабінет лікаря-стоматолога, проводиться протезування зубів. За призначенням лікаря хворі можуть лікуватися в кабінетах масажу, електросну, інгаляторію, солярію, гінекологічного зрошення, гідротерапії, гідроколонолазеротерапії, гірудотерапії (лікування медичними п’явками), спелеотерапії. З успіхом працює кабінет мануальної терапії та голкорефлексотерапії. Для встановлення діагнозу та оцінки ефективності лікувального процесу проводяться клінічні, біохімічні та імунологічні лабораторні дослідження. Інструментальні методи діагностики включають в себе електрокардіографію, холтеровське моніторування з комп’ютерним аналізом, реовазографію, реопульмонографію, ультразвукове обстеження та інше. Також працює рентген-кабінет. Особливо багато нових методик лікування та обстеження хворих було введено останнім часом, серед яких надсудинне лазерно-магнітне опромінювання крові, ультразвукове обстеження жовчного міхура тощо. Якщо є бажання бути молодим, гарним і мати свіже, рум’яне обличчя, то в цьому вам допоможе косметолог.

Додаткові процедури та послуги:
салон „Прозорість» (підбір лінз та окулярів, лікувальна діагностика та індивідуальні поради офтальмолога); салон краси (послуги перукаря і косметолога, манікюр та педикюр тощо); масажний салон (різноманітні види лікувального масажу за індивідуальними показаннями); стоматологічний кабінет (усі види стоматологічних послуг).
Перелік захворювань, при яких показане лікування у санаторії:
— захворювання опорно-рухового апарату: остеохондроз хребта, деформуючий остеоартроз, ревматоїдний артрит I-II ступеня активності, реактивні артрити, хвороба Бєхтєрєва, колагенові захворювання (склеродермія, дерматоміозит), травматичні пошкодження кісток та суглобів, наслідки опіків шкіри (колоїдні рубці) при відсутності ран на тілі, корекція сколіозів.
— захворювання серцево-судинної системи: ішемічна хвороба серця (без нападів стенокардії та порушень ритму) при серцевій недостатності, не вищій I ступеня, гіпертонічна хвороба I-II стадії, гіпотонічна хвороба, ревматизм поза активного чи мінімального ступеня активності, хронічний компенсуючий тонзиліт у дітей, облітирируючі захворювання судин нижніх кінцівок I-II стадії, варикозне розширення вен, хронічні тромбофлебіти (не раніше 6 місяців після загострення).
— захворювання нервової системи: неврози, залишкові прояви перенесеного арахноїдиту та діенцифаліту, радикуліти, плексити, поліневрити, наслідки перенесеного інсульту (через рік при самостійному пересуванні та повній компенсації функцій серцево-судинної системи).
— захворювання органів дихання: хронічний бронхіт з астматичними проявами.
— гінекологічні захворювання: хронічні запалення матки та її придатків, порушення менструальної функції, безпліддя, а також фіброміома матки, яка підлягає консервативному лікуванню, генітальний ендометріоз та реабілітація після гінекологічних операцій.
— захворювання чоловічої статевої сфери: хронічні неспецифічні простатити, які підлягають консервативному лікуванню в стадії ремісії при відсутності аденоми і стриктури уретри.
— захворювання шкіри: псоріаз (стаціонарна форма), нейродерміт, екзема (суха форма), трофічні виразки.
— захворювання ендокринної системи: цукровий діабет (легка та середня форми), гіпертиреоз I-II стадії та ожиріння I-II стадії.

Вартість за особу на добу в грн.:

Категорія номеру

2-місне поселення

Коротка характеристика номеру

Економ клас 2-місний

275

В номері є телевізор, санвузол (туалет,  умивальник)

Економ клас покращений 2-місний

285

В номері є санвузол (ТУД)

Стандарт 2-місний

315

В номері є телевізор, санвузол (ТУД)

Напівлюкс 2-місний

330

В номері є холодильник, телевізор, санвузол (ТУД)

Напівлюкс 1-місний

445

В номері є телевізор, холодильник, санвузол (ТУД)

Напівлюкс покращений 2-місний

385

Номер двокімнатний.В номері є холодильник, телевізор, санвузол (ТУД)
Люкс 2-місний

450

 Номер двокімнатний. В номері є холодильник, телевізор, санвузол (ТУД)

Люкс 1-місний

595

 Номер двокімнатний. В номері є холодильник, телевізор, санвузол (ТУД)

Вартість лікування:
80 грн.,  харчування – 75 грн., покращене – 90 грн., /за особу.
Сервіс: неподалік спальних корпусів розташовані лікувально-діагностичний корпус, спортивно-оздоровчий комплекс, бальнео- та торфолікарні і клуб, у зоні лісопарку розташоване озеро, клуб, у якому є бібліотека, кінотеатр і танцювальний зал, зимовий сад, магазини, бар, перукарня, каси попереднього продажу квитків, автостоянка, басейни, сауна та більярд
.