Краса Закарпаття

Івано-Франківськ –  Яремче  – Рахів – Хуст  – Мукачево  – Ужгород – о.Синевір – Долина  – Гошів –  Бубнище –  Карпатський трамвай  –  Івано-Франківськ

1день

Зустріч групи на вокзалі в Івано-Франківську представником тур фірми.Оглядова пішохідна екскурсія вуличками м. Івано-Франківська (Майдан Шептицького, пам’ятник Діві Марії, Палац Потоцьких, міська Ратуша, Площа Ринок, Площа Міцкевича, Гетьманські Вали, Пам’ятник 2000-літтю народження Христа, Катедральний Собор Святого Воскресіння, Церква Христа Царя, костел Святого Йосипа, меморіальний сквер). Переїзд групи до м. Яремче. Екскурсія по м. Яремче: центр, пам’ятник героям-ковпаківцям, ресторан «Гуцульщина» (шедевр гуцульської архітектури з дерева), водоспад «Пробій», сувенірний ринок.

Екскурсія «Стежкою Довбуша» (підняття на скелі Довбуша, обов’язкове спортивне взуття).

Природознавча екскурсія в Національний природний парк з відвідуванням вольєра з оленями та дикими кабанами, а також мінерального джерела.

   

2день

Сніданок. Виїзд з готелю.

Переїзд до м. Рахів. Відвідання музею екології гір та історії природокористування Карпат.

Переїзд до с. Ділове, де у Вас буде можливість зробити фотографії на пам’ять коло стели  „Географічний центр Європи”.

Переїзд до м. Хуст. Відвідання Долини нарцисів в урочищі Кереші, що поблизу міста Хуст. Це один з найбільших у Європі природних заповідників, де нарциси ростуть на висоті 180 м над рівнем моря. (Період цвітіння з 10 по 25 травня).

В інший час в програму добавляється відвідування термального джерела в м. Берегово. Це природне джерело з хлоридно-натрієвою водою, температура якого на поверхні 35-37 градусів Цельсію. Така вода широко використовується для оздоровлення та лікування органів опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, центральної та периферійної нервової системи, захворювання шкіри. Купання у термальних водах надасть Вам сили, бадьорості та здоров’я.

Переїзд до м. Ужгород.

Поселення в готелі. Вечеря. Ночівля.

  

3 день

Сніданок.

Оглядова екскурсія містом Ужгород. Відвідання Ужгородського замку,  музея, етнографічного музею, кафедрального собору, прогулянка по пішохідній частині міста, набережній р. Уж. Екскурсія до Невицького замку.

Переїзд до м. Мукачево. Оглядова екскурсія: замок Паланок 17-18 ст.-  визначна пам’ятка культурного та архітектурно-оборонного мистецтва; ратуша, палац князя Ракоці – „Білий дім”, церква Успенської Пресвятої Богородиці.

Вечеря. Ночівля.

   

4 день

Сніданок. Виїзд з готелю.

Переїзд до озера Синевір – „гірське око Карпат” (Міжгірський район Закарпаття)

Переїзд групи у бойківський край до м. Долини. Екскурсія по культурно-етнографічному музею „Бойківщина”.

Поселення в готелі. Вечеря. Ночівля.

   

5 день

Сніданок. Виїзд з готелю.

Переїзд до с. Гошів, де на Ясній горі розташований знаменитий Гошівський монастир, один з духовно-релігійних центрів Західної України. В монастирі знаходиться цілюща гошівська ікона Пресвятої Богородиці.

Переїзд в с. Бубнище. Екскурсія до скель та печер Олекси Довбуша – ватажка карпатських опришків.

Поселення у готелі. Вечеря. Ночівля.

   

6 день

Переїзд у с. Вигода (Долинський р-н). Мандрівка на «Карпатському трамваї». Вузькоколійка, яка була споруджена в ХІХ столітті, працювала як промислова гілка транспортування деревини з карпатських лісів, а також робітників-лісорубів. Але вже в 1920 році акціонерне товариство «Сильвінія» задумалося не лише про промислово-пасажирський, а й туристський потенціал вузькоколійки. В тогочасній пресі почала з’являтися реклама «Панове туристи, а ну-мо до нас, в нас тут та-а-ака траса мальовнича! Уявіть: навколо гори, внизу ріки, поруч джерела і водоспади».

   

ПРОПОЗИЦІЯ ДІЄ ДЛЯ ГРУП ВІД 15 ОСІБ.