Подорож у минуле

Івано-Франківськ –  Галич  –Манява – Пнівський замок –   Яремче – Ворохта – Верховина –

Косів –  Івано-Франківськ

1день

Зустріч групи на вокзалі в Івано-Франківську представником турфірми. Оглядова пішохідна екскурсія (Майдан Шептицького, пам’ятник Діві Марії, Палац Потоцьких, міська Ратуша, Площа Ринок, Площа Міцкевича, Гетьманські Вали, Пам’ятник 2000-літтю народження Христа, Катедральний Собор Святого Воскресіння, Церква Христа Царя, костел Святого Йосипа, меморіальний сквер).

Переїзд до м. ГаличДавній Галич — тут плекався і полум’янів український дух, загартовувався у жорстких битвах за Галицьку землю, кувався волею мужніх і мудрих галицьких князів. Відвідування музею історії давнього Галича: Митрополичі палати XIX ст., Галичина могила IX ст., оборонні історичні укріплення вали XI ст., фундаменти Успенського собору XII ст., Каплиця Св. Василія XIV ст., Золотий тік, Княжа криниця XI-XIII ст., церква Успіня Пресвятої Богородиці XVI ст., Відпустова дерев’яна церква Кирила і Мефодія.

Оглядова пішохідна екскурсія центром сучасного Галича та сходження на Замкову гору. Відвідування музею караїмської історії і культури та церкви св. Пантелеймона (факультативно).

Повернення до м. Івано-Франківська.

Поселення в готелі. Вечеря. Ночівля.

   

2день

Сніданок. Виїзд з готелю.

Переїзд до с. Манява. Екскурсія по Манявському скиту, який є пам’яткою архітектури XVII ст. Це чоловічий монастир східного обряду, визначний осередок духовності, культури й мистецтва України, що розташований на перехресті енергетично активних зон планети, сприятливих для очищення і накопичення позитивної енергії під час молитви. Святе місце з цілющою джерельною водою знаходиться у мальовничому карпатському міжгір’ї з оздоровлюючим мікрокліматом, первісною дикою природою поблизу села Манява Богородчанського району.

Засновником монастиря був Йов Княгицький. Початком заснування Скиту у 1606 р.  стало створення чернечої общини.

Монастир складається з ансамблю кам’яних і дерев’яних споруд, обгороджених високою кам’яною стіною. То було місце для молитви, очищення, сповіді та причастя, а рівночасно надійне сховище в часи нападів кримських татар. Майдан монастиря має підземні склепінчасті пивниці, справжні лабіринти з потаємними виходами в гори, сполученими переходами між будівлями.

Переїзд до с. Пнів, Надвірнянського району. Оглядова екскурсія Пнівського замку

(ХVІІ ст.) — пам’ятки архітектурно-оборонного мистецтва.

Переїзд до м. Яремче.

Поселення в готелі. Вечеря. Ночівля.

   

3день

Сніданок. Виїзд з готелю.

Екскурсія по м. Яремче: центр, пам’ятник героям-ковпаківцям, ресторан “Гуцульщина” (шедевр гуцульської архітектури з дерева), водоспад “Пробій”, сувенірний ринок.

Екскурсія “Стежкою Довбуша” (підняття на скелі Довбуша – не забудьте спортивне взуття).

Природознавча екскурсія в Національний природний парк з  відвідуванням вольєра з оленями та дикими кабанами, а також мінерального джерела.

Переїзд до с. Ворохта

Оглядова екскурсія по с. Ворохта: канатна дорога, катання на конях.

Повернення до м. Яремче.

Вечеря. Ночівля.

   

4день

Сніданок. Виїзд з готелю.

Переїзд до смт. Верховини – однієї із столиць Гуцульщини. Шанувальникам старовини та справжньої народної музики пропонуємо відвідати музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів, створений у Верховині відомим музикантом Романом Кумликом.

Переїзд до м. Косів – центру декоративно-прикладного  мистецтва та художніх промислів Прикарпаття. Відвідування майстрів по виготовленню ліжників, кераміки. У Вас буде унікальна можливість взяти уроки майстрів і виготовити власними руками виріб з глини.

Від’їзд групи.

   

ПРОПОЗИЦІЯ ДІЄ ДЛЯ ГРУП З 15 ОСІБ.