Замками Львівщини

Івано-Франківськ –  Рогатин  – Львів  –  Івано-Франківськ

1день

Зустріч групи на ж/д вокзалі в Івано-Франківську представником турфірми.

Оглядова пішохідна екскурсія вуличками м. Івано-Франківська (Майдан Шептицького, пам’ятник Діві Марії, Палац Потоцьких, міська Ратуша, Площа Ринок, Площа Міцкевича, Гетьманські Вали, Пам’ятник 2000-літтю народження Христа, Кафедральний Собор Святого Воскресіння, Церква Христа Царя, костел Святого Йосипа, меморіальний сквер).

Переїзд групи до м. Рогатин. Це є давнє прикарпатське місто. Рогатинщина багата на лікувальні та питні мінеральні води. Унікальними пам’ятками Рогатинщини є садиба Рея – замковий комплекс 19 ст. На території старовинного парку, деревяна церква Святого Духа 16 ст. З декоративно оздобленим іконостасом 1650 року, костел Святої  Анни (збудований у середині 17 ст.), церква Різдва Пресвятої Богородиці – одна з найвідоміших культових споруд України (12-14 ст.), що майже повністю збереглася з часів Галицького князівства.

Переїзд до м. Львів. Поселення у готелі. Вечеря. Ночівля.

   

2 день

Сніданок.

Львів– одне з найбагатших міст України за кількістю і значимістю історичних, архітектурних та культурних пам’яток – їх понад 2000. Історичний центр міста оголошений Державним історико-архітектурним заповідником і внесений у 1998 році до Списку Світової Культурної Спадщини ЮНЕСКО.

Оглядова екскурсія по Львову під час якої Ви побачите Львів з висоти пташиного   польоту (з оглядового майданчика гори Високий Замок), старовинні галицькі храми розташовані на Підзамче (Церкви Св. Параскеви, Св. Онуфрія, Св. Миколая, костели Марії Сніжної та Івана Хрестителя), Собор Юра – центр Галицької митрополії, Національний Університет, Львівську Політехніку, пр. Свободи (найкрасивіший в Європі Оперний театр, виставка ікон в Національному музеї, Єзуїтський костел з мистецькою галереєю „Равлик”, пам’ятник А. Міцкевичу, вул. Коперніка (вулиця банків та палаців – палац Потоцьких, палац Мистецтв, споруда Національного банку), сецесійний пр. Шевченка…

Пішохідна екскурсія „Вулицями старого Львова: Ви прогуляєтесь вузенькими середньовічними вуличками, почуєте безліч легенд про місто і його мешканців, побачите пл. Ринок: Ратушу, Чорну Кам’яницю, будинки Корняктів, Архієпископів, Любомирських, Масарі, Шольц-Вольфовичів, Успенську церкву, Порохову вежу, Міський та  Королівський Арсенали, пл. Підкови, вулицю Вірменську, монастирі Домініканців та Бернардинів… Ви матимете змогу скуштувати справжньої львівської кави у традиційній кав’ярні у Середмісті і просто відчути неповторну атмосферу старовинного Львова…Вечеря. Ночівля.

   hramy-lvova_01

3 день

Сніданок.

Автобусна екскурсійна програма по замкам Львівщини:

Золочівський замок –  знаходиться в місті Золочів. Протягом своєї більш ніж 400-літньої історії замок  часто змінював своїх власників, кожний із яких намагався добавити його образу нових рис, кожний раз перебудовуючи та добудовуючи його бастіони. Неповторним є Китайський палац. Подібні споруди Ви можете побачити тільки в Санкт-Петербурзі та Берліні.

Підгорецький замок – один із найбільш відомих замків всієї України, збудований ще  у 1640 р., дивує своєю архітектурою та унікальністю.  У свій час музей з великою колекцією цінних картин, зброї, книг, меблів, зараз знаходиться у стадії реконструкції, а більшість його музейних фондів зберігається у музеях Львова і частково в Олеському замку.

Олеський замок – давній замок на Заході Україні, заснований  ще у 13 ст. Замок має   дуже цікаву історію, він був предметом постійних сварок як зі сторони місцевої шляхти, так і чужинців-татар.  Частково зруйнований під час війни в середин 17 ст., замок був відреставрований, і у 1680 р. став королівською резиденцією. Зараз Олеський замок – філія львівської картинної галереї, тут експонується колекція авторів мистецтва західно-українських земель 14-18 ст.

Вечеря. Ночівля.

   

4 день

Сніданок.

Переїзд до м. Жовква.

Пішохідна екскурсія містом, яке має дуже багату і цікаву історію, пов’язану з життям і діяльністю видатних історичних осіб; приватна резиденція коронного гетьмана і канцлера Станіслава Жолкевського та короля Яна ІІІ Собеського, військова ставка Петра І, місце народження та дитинства засновника української держави у XVII ст. гетьмана України Богдана Хмельницького. Жовква це єдиний в Україні зразок збереженого ренесансного  «ідеального» міста-фортеці, правдива перлина національної архітектурної спадщини. Сьогодні на невеликій території історичного ядра міста, яке зберігає функції загальноміського центру, компактно розташовані дві пам’ятки містобудування, 55 пам’яток архітектури світового, національного та регіонального значення, дві пам’ятки садово-паркового мистецтва, 15 пам’яток історії. Повернення до Івано-Франківська. Від’їзд групи.

  

ПРОПОЗИЦІЯ ДІЄ ДЛЯ ГРУПИ ВІД 15 ОСІБ.