готель ОСКАР

Бутік-готель побудований у чудовому стилі. Він забезпечує найвищі європейськістандарти обслуговування. це особливе місце для вашого свята, конференції чи зустрічі. Зали для зустрічей і церемоній продумані до найменшої деталі, щоб і гості, і місцеве населення могло знайти ідеальне місце для корпоративних вечірок, семінарів і конференцій. Оскар підтримує постійний контакт з лікарнями та закладами для водних процедур, має домовленості про медичний огляд гостей у будь-який час.
Розташування: знаходиться в центрі міста неподалік від залізничного вокзалу та великих санаторіїв Трускавця, де можна замовити лікувальні процедури, а також поряд з новим СПА-центром.
До Ваших послуг 21 номер, кожен з яких облаштований за індивідуальним дизайном, а оздоблення та обладнання відображають увагу до стилю, елегантності і комфорту. Приміщення готелю оздоблене мармуровими прикрасами, голлівудськими колажами та іншими пам’ятками.
Розміщення: стандартні номери і номери класу люкс з індивідуальним декором. Номери люкс оформленні в стилі „Франція”, „Голівуд”, „Китай”, „Єгипет”.
В номері: вигоди (ТУД), телевізором, телефон, міні-бар.
Послуги: рум-сервіс та послуги пральні. Бездротове з’єднання з Інтернетом (WI-FI) доступне у всьому готелі.
Харчування: один з небагатьох готелів, що пропонують сніданок по системі „шведський стіл”.
Водопостачання: гаряча і холодна вода цілодобово.
Інфраструктура: конференц-сервіс, паркування автомобілів, ресторан.
Розрахунковий час: 12.00

Вартість за номер на добу в грн. після 15.01.13-30.04.13

Категорія номера: 1 особа 2 особи 3 особи 4 особи Додаткове місце
Стандартний 390 490
Півлюкс * 490 590 790 990 200
Люкс* 590 690 890 1090 200
 У вартість входить: проживання, сніданок „шведський стіл”, додатково можна замовити обід та вечерю. УЗД+кардіограма; консультація терапевта в мед. центрі; консультація косметолога;  Wi-Fi;   паркування автомобілю.

Діти до 5 років — безкоштовно.

Діти від 5-10 р. – 150 грн.