«ПРИКАРПАТСЬКА ВАТРА»

   
Санаторій функціонує цілий рік, приймає дорослих та дітей з батьками або групи дітей з вихователями. Лікувальне обладнання санаторію рекомендується для проведення повноцінної діагностики та лікування., а інфраструктура санаторію дасть змогу відпочити з комфортом.

Розташування: в лісопарковій зоні за 2 км від курорту Моршин.

Розміщення: в 2 корпусах на 150 місць.
-1-, 2-місні стандартні номери з вигодами, майже всі номери з балконом;
-2-місні – 3-4-місні півлюкси та люкси (сімейного типу);
— Суперлюкси.

Всі номери обладнані ТВ, холодильником, санвузлами, 1 корпус- корпус номерів євро стандарту

Харчування: 3 разове дієтичне у власній їдальні.

Лікування: діагностична і медична апаратура виробництва США, Німеччини, Японії.

Інфраструктура: їдальня, кафе-бар,  більярд, бібілотека,  конференц-зал, тренажерний зал, зал для проведення дискотек, відеозал, власне парове опалення та водопостачання, власний бювет мінеральних вод, тенісні корти

Лікування: проводиться лікування захворювань печінки, нирок, підшлункової залози і жовчовивідних шляхів, кишечника та шлунка, порушення обміну речовин, хвороби оперованого шлунку.
Лікування супутніх захворювань: захворювання сечостатевої системи, опорно-рухового апарату, остеохондрози, неврози, реабілітація потерпілих від аварії на ЧАЕС.
Медичні показання для проходження лікування в санаторії: хронічні гепатити, холецистити, холангіти, панкреатити без схильності до загострення, дискінезії жовчовивідних шляхів і кишечника, хронічні гастрити зі зниженою, підвищеною та нормальною кислотністю, хронічні гастродуоденіти в стадії ремісії, хронічні коліти, ентероколіти, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, хвороби оперованого шлунка та кишечнику, стан після холецистектомії і перенесеного вірусного гепатиту, цукровий діабет.
Лікувальна база: бювет мінеральних вод, оснащений автоматикою для підігрівання і розливу, ванне відділення (відпускаються мінеральні, хвойні та змішані ванни), озокеритне відділення, електрокабінет, оснащений наступною апаратурою: діадинамік, кварц, ампліпульс, магнітотерапія, лазерна терапія, УВЧ, Саунд — 5000, Квазілазер. Працюють два кабінети масажу, зал лікувальної фізкультури, стоматологічний кабінет, інгаляторій, кабінет кисневої терапії, кабінет кишкових зрошень, кабінет фіброгастроскопії і ультразвукової діагностики..

Адреса: Львівська обл., Стрийський р-н, м. Моршин -1

Категорія номера

Вартість 

КОРПУС 1
Одномісний однокімнатний номер “Люкс” 380
Двомісний однокімнатний номер “Люкс” 355
Двомісний двокімнатний номер “Люкс”  440
КОРПУС 2
Одномісний однокімнатний номер 330
Двомісний однокімнатний номер 285
Двомісний двокімнатний номер “напівлюкс” 330
Тримісний трикімнатний номер “сімейний”  330