Кварнер

Кварнер розкинувся на березі Рієкської затоки, між Істрією і Далмацією. Острови Крк, Раб і Црес, одні з найбільших в хорватській Адріатиці, омиваються проливами Кварнер. Тут є все, що може бути цікаве туристові, — узбережжя, острови і гори. Природа Кварнера надзвичайно різноманітна. Між Істрією і Кварнером в морі простягнувся цілий ланцюжок островів, які майже не заселені. На островах організовано два прекрасних національних парки. Туризм в Хорватії розпочався саме з цього регіону – з найзахіднішої частини побережжя Кварнера.

Курорти Кварнер

img-krk-riviera-08  selce_ferienwohnungen_04 selce2 NOVI

Сельце – місто і невеличкий порт в 40 км на південь від Рієки, в 50 км відОпатії. Розташований в затоці, на березі Вінодольского каналу, який проходить між узбережжям та о. Крк. Раніше це місто було містом рибалок та будівельників, сьогодні — це популярне курортне місце з більш, ніж сторічною історією туризму. Містечко з чудесними дрібногалечними пляжами, яким присвоєно Міжнародний Блакитний прапор за чистоту моря, стоянка для човнів та красивою набережною з масою кафе, ресторанів піцерій та кондитерських.
о. Крк називають то золотим, то зеленим островом. З материком він з’єднаний мостом, якому на момент будівництва не було рівних завдовжки. Острів як би відірваний від світу і повсякденного життя. Тут кожен може знайти свій куточок, дивовижну незайманість голих скель, приховані затоки і «тільки свої» пляжі. На острові Крк знаходяться курорти зі світовим ім’ям — Малінська, Пунат і Башка.
Тут густі ліси перемежовуються із скелястою місцевістю, виноградними і оливковими рощами. М’який середземноморський клімат і прекрасний піщано-гальковий пляж просто ідеальні для відпочинку. Також Крк називають сонячнимостровом, тому що сонце тут світить 2500 годин у році.