Відпочинок в Україні

В даний час все більше людей обирають відпочинок в Україні. Відпочинок в Україні на морі — це чарівна природа, захоплюючі екскурсії по історичних пам’ятках, відвідини багатьох найвідоміших курортів і ще багато цікавого. Туризм в Україні – це відпочинок в казковій країні, щедро обдарованій природою і історією, кожен куточок цієї країни унікальний по-своєму. Тури в Україні ідеально підійдуть для тих, хто хоче повноцінно відпочити за помірну плату та невеликий проміжок часу. Приїжджаючи на відпочинок на Україну Ви будете приємно здивовані різноманітністю прекрасних місць в яких Вам потрібно обов’язково побувати. Відпочинок в Україні – це тури з прекрасними кримськими горами, ніжним Чорним морем і з величними вершинами Карпатських гір.

Відпочинок в Україні — альтернатива відпочинку за кордоном.

Ціни на відпочинок у світі невпинно зростають, все дорожчими стають активні тури за межами України чи країн СНД. Вже мало хто може дозволити собі рафтинг в Туреччині або трекінг в Гімалаях. У той час, як відпочинок на рідних просторах набуває все більшої популярності, поліпшується сервіс, вартість стає все доступнішою. Тому активним відпочинком в Україні цікавиться все більша кількість туристів з Росії, Білорусі та Молдови.

Переваги відпочинку на Україні:

  • прийнятні ціни на проживання, харчування і розваги. Вартість турів в Карпатах на порядок нижча, ніж у Росії, якщо не брати до уваги дорогого Криму;
  • близьке сусідство та наявність зручного транспортного сполучення. В Україну можна зручно дістатись поїздом, автомобілем, літаком. У літній та зимовий туристичний сезони на курорти України виділяють додаткові поїзди та літаки. Без проблем можна доїхати до Буковелі, в ЯремчеВорохту, Славське, Ясиню. Іноді доводиться робити пересадку в Києві, Івано-Франківську чи Львові. Тут завжди до ваших послуг затишні номери готелів, цікаві екскурсійні програми, вишукані ресторани. Скрізь є служби таксі і курсує рейсовий автотранспорт;
  • висока якість послуг. Щороку покращуються умови відпочинку в Україні. Особливо тут слід виокремити якість готелів в Карпатах. Зі зростанням конкуренції господарі приватних готелів, будинків, турбаз і котеджів змушені поліпшувати рівень сервісу в своїх будинках і вигадувати нові знижки для своїх гостей.
  • м’який клімат і гарна погода. Влітку в Карпатах тепло, але не жарко, а взимку морози оптимальні для катання на гірських лижах і рідко перевищують мінус 20 градусів. При цьому в взимку на гірськолижних курортах у Карпатах завжди достатньо снігу для катання на лижах.
  • різноманітність природи. В Україні є і гори (Карпати, Крим), і моря (Чорне та Азовське) і рівнини та навіть пустелі.

Варіанти турів по Україні

Різноманітність активних турів у Західну Україну залежить від сезону.

Так влітку ми пропонуємо відпочинок у Карпатах та сплави по Дністру і рафтинг на Черемоші.

Походи в Карпати

Відпочиваючи в Карпатах можна пожити в розкішному будиночку на природі далеко від міст і суєти. Тут приємно дихати свіжим повітрям гір, ходити на гриби в ліс, ловити рибу в гірських річках, просто прогулюватися в прохолоді лісу. А можна вибрати активніший відпочинок і піти в похід з рюкзаком. Походи в Карпатах — один з наймасовіших видів відпочинку. Є походи на вихідні, а для сильніших знайдуться і багатоденні походи з ночівлею в наметі біля багаття. Маршрути походів прокладені найцікавішими екскурсійними місцями Карпат. У поході ви потрапите і на Говерлу, і на Піп Іван, побуваєте у Верховині, на Драгобраті та інших гуцульських селищах. А також на вас чекають незабутні пейзажі високогір’я Карпат: полонини, ліси, гірські озера і водоспади, сріблясті холодні струмки і джерела. Тут можна скуштувати справжній гуцульський сир, бринзу, вурду, свіже молоко і сметану. Практично ціле літо в Карпатах багато ягід і грибів. Ви вдосталь наїстеся чорниці, брусниці, малини, зберете кошик білих грибів, а також синяків, лисичок, красноголовців та інших. На Чорногорі побуваєте в гостях у Білого Слона — старовинної польської обсерваторії на горі Піп Іван.

Сплави по Дністру

Сплави по Дністру на катамаранах — чудовий варіант сімейноговідпочинку. На річці Дністер можна купатися, ловити рибу, засмагати. А крім того, тут дуже багато екскурсійних об’єктів, таких як водоспади, печери, гроти пустельників, старовинні схрони воїнів-партизанів, руїни фортець і замків. Дністер приваблює також і своєю чистою водою, дикою природою — тут на берегах майже немає сіл. Дністровський каньйон повний ендемічної рослинності, диких звірів і птахів. У лісах вздовж Дністра можна збирати гриби і ягоди.

Рафтинг

Рафтинг — це сплав на катамаранах, рафтах або байдарках по гірських річках з порогами. Оптимальним варіантом для рафтингу в Україну є річка Черемош у глибині карпатських гір. Рафтинг на Черемоші сповнений адреналіну і екстремальних відчуттів. Високі вали будуть регулярно накривати вас з головою і піднімати судно над водою так, що навіть веслом не дістанеш до води. Якщо у вас вже є достатньо досвіду у сплавах по порогах, можете спробувати свої сили на двомісному катамарані чи байдарці. Сплави на байдарці складніші й цікавіші, а також небезпечніші. А справжнім професіоналам варто сісти на каяк.

Зимові тури в Україні — гірськолижні курорти Карпат

Звичайно ж, зима — це період гірських лиж. Для цього виду активного відпочинку в Україні також створені всі умови. І попереду, звичайно ж, — гірськолижний курорт європейського рівня Буковель. На Буковелі є безліч підготовлених трас, тут постійно працюють ретраки, всюзиму функціонують всі підйомники, а на курорті їх понад 20. Ви рідко зустрінете на Буковелі чергу — підйомники швидкісні і дуже зручні, тому лижники більшу частину свого часу проводять на схилі, а не в кріслі. Під час відпочинку на Буковелі, зупинятися зручно на віддалі — ціни нижчі й суєти менше. До ваших послуг безліч готелів різного рівня: від дешевих кімнат (7 — 8 дол. за добу), до комфортабельних готелів і котеджних комплексів з басейнами, саунпми з джакузі, симпатичною масажисткою. Також в Карпатах є можливість прокататися на квадроциклах, поїздити верхи на конях, побігати на бігових лижах, пограти в пейнтбол або страйкбол.
Крім Буковелi є ще й інші лижні курорти. Це, перш за все, Драгобрат — біля селища Ясіня та Славське біля однойменного села поблизу гори Тростян. Тут умови катання не такі комфортні, але траси не менш цікаві.