Чайка

Чайка — це місцевість в 20 км від міста Варни на околиці регіону Золотих Песков. Курорт Чайка розташований поза курортного комплексу і складається із суміші великих і малих готелів, сімейних пансіонатів, а також дачної забудови.

Курортний комплекс Чайка розташований між курортами Сонячний День і Золоті Піски в 10 кілометрах від Варни.

Після активізації реконструкції курорту Золоті Піски, де готельний фонд швидкими темпами реконструювався до рівня 3 *, а в основному і 4 *, що спричинило за собою і загальне зростання цін на обслуговування, харчування та інші послуги, утворився дефіцит недорогого економічного розміщення.

І в даний час недорого відпочити в районі Золотих Пісків можливо лише на окраїні — в місцевості Чайка.

Тут туристи знайдуть відпочинок на будь-який смак — і тихі, спокійні готелі, і сімейні готелі і комплекси, де бурхливо відпочиває молодь та студенти.

Основна перевага цього курорту — доступні ціни та прийнятна  якість послуг. При цьому кожен рік інфраструктура курорту розвивається — відкриваються нові ресторани, готелі, басейни, дискотеки і т.д., роблячи курорт все більш і більш привабливим для туристів.

Маленькі піщані бухти і розкидані природою кам’яні кручі — справжній рай для рибалок та любителів підводного плавання.
Прекрасний віковий ліс поєднує в собі хвойні та листяні породи дерев. У багатьох готелях, завдяки цілющій мінеральній воді, є бальнеологічні центри. На курорті є й великі можливості для спорту.

Короткий опис:

Регіон Чайка знаходиться всього в 20 кілометрах від міста Варна. Ця зона розташована на околиці знаменитого чорноморського курорту Болгарії — Золоті Піски, тому відпочиваючи на курорті Чайка, ви зможете користуватися всіма перевагами, які пропонує великий курорт, і при цьому насолоджуватися тихим і спокійним відпочинком на лоні природи. Курортна зона Чайка являє собою не єдиний курортний комплекс, а строкату суміш великих сучасних готелів, невеликих приватних готелів, сімейних та відомчих пансіонатів, вілл і котеджів, що здаються влітку в оренду.

Проживання:

Одним з незаперечних переваг відпочинку в регіоні Чайка є досить низькі ціни на житло і харчування в порівнянні з розташованим поряд курортом Золоті Піски. Тут за цілком прийнятну ціну ви без зусиль знайдете житло на будь-який смак і гаманець: тихі, комфортабельні готелі з високим рівнем сервісу, недорогі сімейні готелі та пансіонати, молодіжні комплекси, в яких денна та нічна життя б’є ключем. Причому якість обслуговування знаходиться на достатньому рівні.

Інфраструктура:

Зона Чайка вже сьогодні має добре розвинену інфраструктуру, яка вдосконалюється з року в рік. Тут будуються нові сучасні готелі з басейнами, ресторани, бари і дискотеки. Все це сприяє зростанню популярності курорту у зарубіжних туристів. Сьогодні в зоні Чайка є безліч ресторанів і барів, кілька дискотек, басейни з мінеральною водою, тенісні корти і бальнеологічні центри при великих готелях.Причому ціни на все істотно нижче, ніж на сусідніх курортах.

Це місце якнайкраще підходить для спокійного сімейного відпочинку. Дрібний золотий пісок на пляжі, тепле, ласкаве море з пологим спуском роблять курортну зону Чайка абсолютно безпечною для відпочинку з дітьми. На курорті є цілющі мінеральні джерела, вода яких використовується для лікування і оздоровлення.

Пляж:

Пляж з чистого дрібнозернистого піску простягнувся на 1,5 кілометра. Ширина пляжної зони від 50 до 100 метрів. На пляжі ви знайдете розваги та атракціони на будь-який смак: банани, водні лижі, катамарани, серфінг, парапланеризм і пр.

А якщо вам захочеться більше розваг, то всього за 5 хвилин на машині або за 20 хвилин пішки можна дістатися до Золотих Песков, де атракціонів і всіляких розваг — безліч. Особливо знаменитий «Акваполіс» — місто водних атракціонів, що знаходиться на початку Золотих Песков. Тут знайдеться заняття і дорослим і дітям.