Кітен

Кітен — курортне містечко, розташоване на півдні чорноморського узбережжя в 70 км від аеропорту м. Бургас. Як туристичний центр Кітен почав розвиватися тільки в другій половині XX століття. Невелике село перетворилася на симпатичне курортне містечко. З 1962р. Кітен називають національною здравницею.
М’якість клімату в Кітен обумовлена ​​унікальним поєднанням гірського і морського повітря. Середня температура влітку коливається від +25 С до +33 С, а температура води — від +22 С до +28 С. Крім того, відсутність поблизу курорту промислових підприємств обумовлює чистоту і красу курорту.
Кітен розташований на півострові, що глибоко вдається в море по обидві сторони якого утворюються прекрасні затоки, облямовані зеленню. Золотисті піщані смуги обох пляжів широкі, а море дрібне, чисте, тепле з пологим дном.
Кітен приваблює туристів надзвичайною гостинністю, душевної демократичною веселою атмосферою і звичайно надзвичайно низькими цінами на розміщення, розваги та харчування. Невипадково Кітен так популярний у болгарських туристів. Тут рай для економного сімейного відпочинку, для молоді та студентів, для тих, хто хоче провести канікули на морі.
Водні атракціони не дадуть нудьгувати на пляжі вдень, а ввечері можна добре провести час на дискотеках і в Луно-парку.
До послуг відпочиваючих на курорті Кітен — затишні заклади з різноманітною болгарською, турецькою, грецькою та російською кухнею, з національними фольклорними програмами, безліч нічних барів, ресторанів і дискотек, спортивні комплекси та фітнес-центр, відкриті і закриті басейни, екскурсійна програма, яка задовольняє різні інтереси.