КУРОРТИ ТА ГОТЕЛІ

БУДВА

Будва займає центральну частину чорногорського узбережжя. Це одне із найсонячніших місць на Адріатиці й у Європі. Давнє місто з кривими, вузенькими вуличками й маленькими площами, численними кафе, ресторанами й магазинчиками, оточене фортифікаційними мурами XV століття з унікальними експозиціями, де виставлені роботи роботи художників з усього світу, старовинні монастирі. Чудові дрібногалькові пляжі: Слов»янський пляж і цінний подарунок природи — пляж Могрен, що має світові відзнаку «Блакитний прапорець».Усього за кілька хвилин на катері чи катамарані можна можна підпливти до острова Святого Ніколи, який місцеві жителі називають «Гаваї». Культурне життя міста дуже багате: влітку тут відбуваються театральні та музичні фестивалі, карнавали з переодяганнями та різноманітними масками. Дискотеки, казино, кафе та ресторани, найкращі тенісні корти в країні й багато інших туристичних розваг — це Будва, метрополія чорногорського туризму.
Aleksandar 3* 
Anita
Avala 4*
Belic
Blue Star 4*
Bojana
Butua
Marko
Milic 3*
Mogren
Nikolic
Olivera
Pima
Prestige 2*
Slovenska Plaza 3*
Viola

БЕЧІЧІ

Курорт розташований за 3 км від центру Будви, до якого постійно курсує туристичний паровозик. Це сучасний туристичний комплекс із магазинами, ресторанами, кафе, барами. Але найголовніше в Бечічах — 1,5 км золотавого дрібногалькового пляжу. У 1936р. в Парижі курорт був нагороджений Гран Прі за найкращі пляжі в Європі! Тут є чудові можливості для занять спортом і пішохідних прогулянок серед субтропічних рослин.
Anita
Anna 3*
Bella Vista*
Bojana
Desa Boreta
Dolce Vita
Iberostar Bellevue 4*
Mediteran 4*
Montenegro Beach Resort 4*
Queen of Montenegro 4*
Sofia 3*
Stella di mare 4*
Splendid 5*
Tara Sentido 4*

РАФАІЛОВИЧІ

Мальовниче містечко, в першу чергу комфортне для сімейного відпочинку. Знаходиться недалеко від о. Святий Стефан на відстані 15 хвилин пішої ходьби від Будви. Прекрасний пляж, парки, пристань для човнів, численні ресторани, кафе, магазини — все це робить Рафаїловічі чудовим місцем як для активного так і для спокійного відпочинку.
Mango
Dragana
Ratko

ПЕТРОВАЦ

Розташований у бухті вздовж пляжу, покритого червоною дрібною галькою за 17 км від Будви. Курорт оточений густими сосновими лісами й маслиновими гаями. У містечку знаходяться прекрасно збережені до наших днів пам’ятки старовини: римська мозаїка (ІІІ ст. до н.е.), венеціанська фортеця «Castello», храми та церкви.
Велика кількість сонячних днів у році, тепле, чисте море й чудові пляжі: міський пляж Петровац, Лучіце, Буляріце — забезпечують туристам приємний відпочинок.
Вздовж узбережжя простяглась центральна пішохідна вулиця з великою кількістю ресторанів, барів, дискотек і магазинів із сувенірами.
Holiday
Kastel Lastva 3*
Maria 3*
Milica
Montecasa 4*
Ville Oliva 3*
Palas 3*
Petrovac 4*
Rivijera 4*
Srzentic 4*
Vukovic 3*

ГЕРЦЕГ НОВІ

Місто на західному чорногорському узбережжі, його називають ботанічним садом Чорногорії, бо тут росте безліч дерев рідкісних порід.
Club Hotel Riviera 3*/4*
Institut Igalo
Leonardo
Perla 4*
Sun Resort 4*
Sun Village
Tenžera

УЛЬЦИНЬ

Це місто на півдні Чорногорії. Більшу частину Ульцинської рів’єри займають піщані пляжі, серед яких вирізняється „Великий пляж” – 13 км. У центрі міста розташований „Малий пляж” – 650 м – мілководна бухточка, вкрита дуже дрібним піском. Древній Ульцинь нараховує понад 2000 років існування й у наш час є цікавою сумішшю Заходу й Сходу. Старе місто, руїни древнього Свача, палаци Балчиша, палата Венеція, екзотичне Шацбке озеро – це лише частина того, що пропонує Ульцинь.
Albatros 2*
Bellevue 2*
Eneida
Mediteran Resort 3*
Olympic 3*
OTRANT 4*


СВЯТИЙ СТЕФАН

(Светі Стефан)– чорногорський курорт на узбережжі Адріатичного моря, на Будванській рів´єрі, в 6–7 км від Будви. Святий Стефан – це невеличкий острів і частина материку, які з´єднані  між собою перешийком. Поселення виникло у 15 ст. у вигляді фортеці для захисту від турецької загрози та піратських набігів. На верхівці найвищої скелі було зведено церкву Святого Стефана, яка й дала назву всьому острову. Більшість населення була звичайними рибалками. У 50-ті роки 20 ст. мешканців було переселено і Святий Стефан перетворився у фешенебельне місто-готель. На острові збереглась унікальна архітектура, тут можна милуватися вузькими вуличками, мальовничими пейзажами і будиночками у середземноморському стилі. Святий Стефан нагорождено призом «Golden Apple» (International Federation of Tourism Journalists and Writers).Відпочинок тут є популярним серед багатьох знаменитостей, свого часу гостями курорту були Софі Лорен, Елізабет Тейлор, Сільвестер Сталоне та Клаудіа Шифер.
Residence 4*
Azimut 4*
Romanov 4*
Adrovic 3*
Balic 4*
Nikola Kentera 3*
Katarina 3*
Marija

КОТОР

Котор – старовинний морський, культурний, економічний центр Боки Которської, який зберіг історичні сліди останніх 20 століть, і занесений до Списку Світової спадщини ЮНЕСКО. У місті багато старовинних площ і середньовічних вуличок, якими не втомлюєшся милуватись. Которська затока- це найбільша бухта на Адріатичному морі, оточена територією Чорногорії, яку інколи називають найпівденнішим фіордом Європи. На берегах Которської затоки знаходиться безліч старовинних православних і католицьких церков, деякі з яких є місцями паломництва. Територія довкола Которської затоки була заселена ще з часів античності і зберегла безліч середньовічних міст.
Apartments S
Cattaro 4*
Maria 3*
Splendido 4*
Tomchuk 3*+