ЕКСКУРСІЇ

Екскурсія Опис Вартість

Которська затока

Подорож на кораблику по найбільшій бухті Адріатичного моря. Відвідування середньовічних міст Герцег Нові, Пераст, Котор, єдиного на Адріатиці рукотворного острова Богородиця на Рифі. На туристів чекатиме також пляж Жаніце і унікальнийБлакитний грот, де буде можливість покупатися. Протягом подорожі Ви почуєте багато захоплюючих історій, отримаєте велику кількість позитивних емоцій і незабутніх вражень.

20 €
Серце Чорногорії

Відвідування міста Цетінє – колишньої резиденції владик і правителів Чорногорії, столиці князів і королів, батьківщини першої друкованої книги південних слов`ян, міста музеїв та унікальних пам`ятників. В Цетінському монастирі зберігаються мощі Івана Хрестителя і частина Животворного Хреста Господнього.
Далі подорож триватиме до Національного парку Ловчен, де на горі Єзерскі Врх знаходиться мавзолей чорногорського владики Нєгоша і оглядовий майданчик, з висоти якого можна побачити, як на долоні, всю країну.

25 €
Скадарське озеро

Подорож до найбільшого озера на Балканському півострові, яке є природнім європейським заповідником для більш ніж 250 видів птахів. В озері мешкає 45 видів риб. Протягом подорожі на кораблику увагу відвідувачів пригортають середньовічні монастирі і церкви, старовинні фортеці і мости, мальовничі рибальські села і, звичайно, унікальна природа.
На кораблику Вам запропонують скуштувати домашній сир, пончики з медом і чудове червоне вино, а в ресторані на березі озера Вас чекатиме вишуканий рибний обід.

35 €
Монастир Острог

Монастир Острог заснований у 17 ст. Його було вирізьблено в скелі на висоті 900 м над рівнем моря. В монастирі зберігаються мощі його засновника – Св. Василя Острозького, чудотворця і зцілителя. Монастир вважається однією з найбільших святинь Сербської православної церкви. Це єдиний в світі монастир, в який крім людей православного віросповідання, приїжджають католики і мусульмани.

17 €
Рафтинг

Екстремальна подорож для любителів гострих відчуттів. Спуск на човнах по річці Тара найбільшнайбільшим в Європі каньйоном.

35 €
Каньони Подорож до гірської частини країни. Можливість побачити каньйон річки Морача та однойменний монастир 13 ст. з унікальною колекцією фресок. Далі до Національних парків Біоградска Гора і Дурмітор. Відвідування найбільш високогірного населеного пункту Балкан міста Жабляк, льодяникового Чорного озера, найбільшого в Європіканьйону річки Тара і найвищого кам`яного моста в світі. Краса і велич цих місць не залишить Вас байдужими! 60 €
Дубровнік (Хорватія)

Дубровнік – одне з найгарніших міст Хорватії, яке розташоване на півдні країни, на Адріатичному узбережжі Далмації. Це місто, засноване ще у 7 ст. і яке знаходиться під захистом ЮНЕСКО, є візитною карточкою Хорватії. Тут можна знайти багато чудових культурних і архітектурних пам`яток, таких як Собор Св. Влаха, палац князя, домініканський і францисканський монастирі, найдавніша синагога в Європі, етнографічний музей, художня галерея тощо.
Сьогодні Дубровнік – веселе і привабливе місто з бурхливим життям і вдень і вночі.

30 €
3-денний круїз паромом з Бару (Чорногорія) до Барі (Італія)

Унікальна пропозиція! Вперше в цьому сезоні пропонуємо поїхати на екскурсію до Італії в місто Барі, де Ви зможете відвідати унікальні пам’ятки архітектури, а також здійснити шопінг в одному з найкращих шопінг-центрів.

від 125 €