ТК «БУКОВЕЛЬ»

Гiрськолижні бази Карпат в очiкуванні снігу та відвідувачів!

Беззаперечно,  найпопулярнiшим карпатським курортом вважається курорт «Буковель» — це потужна інфраструктура, сервіс, зручне автомобільне сполучення. Курорт розташований в мальовничому та екологічно чистому куточку на висоті 920 м над рівнем моря, в с. Поляниця, в 110 км від Івано-Франківська. Він знаходиться поруч з заповідником Горгани та Карпатським національним парком. Гірськолижний сезон починається в грудні і триває до квітня. Туркомплекс пристосований як для професіоналів, любителів, так і для початківців гірськолижників. Незважаючи на те, що комплекс розташований на висоті дев’ятисот двадцять метрів над рівнем моря, це найбільш вдало вибрана зона відпочинку. Комплекс знаходиться в оточенні гір, які прикривають його від всіх погодних неприємностей.
Курорт Буковель має рекордну для України кількість витягів, розвинену інфраструктуру.

У зимовий період тут діє: прокат гірськолижного спорядження, гірськолижного одягу, школа лижників, сервіс для гірськолижного спорядження, зорбінг, каток, спортивні магазини, сувенірні магазини. В зимній період працюють: 4 школи підготовки лижників і сноубордистів, 14 пунктів прокату гірськолижного спорядження-сноубордів, електроскутери, зорб, каток, аерохоккей тощо.
Про гірськолижні траси: На схилах гір (г.Чорна Клева 1246 м, г. Довга 1372 м, г. Буковель 1127 м), діють 17 сучасних канатних доріг загальною пропускною здатністю 34 700 людей на годину. Загальна протяжність гірськолижних трас 53 км: сині (для новачків) – червоні (для лижників, що мають досвід) – чорні (підвищеного рівня складності – для спортсменів та експертів), 100% трас — обладнані системами штучного засніження фірми «ТЕХНОАЛЬПІН». Всі траси оснащені системами безпеки і щодня вирівнюються ратраками фірми «PRINOTH». Щоб задовольнити потреби найвибагливіших лижників деякі траси обладнані системами освітлення для продовження періоду катання у вечірній час (підйомники 1R, 2R).

ГОТЕЛІ БУКОВЕЛЯ:

Буковель
Гражда
Грибова хата
Довбушанка
Магія Карпат
Патковский
Синя гора
Урочище Вишня
Червона рута 
Шелтер