Татарів

c.Татарів – кліматичний бальнеологічний низькогірний курорт зі своєрідним цілющим мікрокліматом та чудовими лісовими ландшафтами. Карпатське село Татарів знаходиться на висоті 750 м над рівнем моря. Розкинулося воно попід горами уздовж річки Прут.

Колись це було польське курортне містечко. До речі, поляки полюбляли приїздити сюди „на вакації” і за радянських часів. Жили у залізничних вагончиках на станції, купували у гуцулів молоко, полуниці, чорниці, смакували бануш і були надзвичайно задоволені відпочинком. Протяги між горами, коли кожної наступної хвилини повітря вже зовсім інше, ніж було перед цим, допомагають успішно лікувати астму, бронхіти. Навколишні гори покриті хвойними та буковими лісами.

Гірське повітря Татарівського межигір’я відрізняється кришталевою чистотою, у ньому у 200 разів менше бактерій у порівнянні з найчистішим міським повітрям. Ця місцевість характеризується особливим цілющим кліматом, крітотоном, який регулює імунну систему людського організму. Цілюща дія біологічно важливих речовин, які виділяються багатою рослинністю, підсилюються електричним зарядом, який утворюється в горах за рахунок підвищення ультрафіолетового випромінювання, річки Прут і численних її притоків-струмків.

Готелі с. Татарів

Дикий мед
Коруна
Ліснови
Ольга
Пацьорка
Петрос