Дикий мед

Міні-готель «Дикий Мед» розташована в селі Татарів, в 15 кілометрах від відомого гірськолижного курорту європейського класу Буковель, на території Карпатського природного парку, поруч з мальовничими гірськими річками Женець і Прут. З вікон садиби відкривається панорамний вигляд на Карпатські гори і лісові пейзажі.

Садиба являє собою 5-поверховий деревяний котедж на 13 номерів різного ступеня комфортності. Всі номери виконані в оригінальному дизайнерському стилі та облаштовані з урахуванням національних традицій і сучасних благ комфорту. Надзвичайний комфорт відчувається, насамперед, завдяки оточенню дерева: деревяні підлоги, стіни, стеля, сходи, навіть масивна кута люстра теж виконана з елементами дуба. На кожному поверсі котеджу розміщені каміни, картини з карпатськими пейзажами, дивани і крісла, вкриті пухнастими покривалами.

Харчування: на території садиби «Дикий мед» знаходиться колиба, яка стала втіленням найкращих традицій гуцульської кухні. Масивні стіни, добротні деревяні столи і лавки, старовинні предмети народного побуту створюють відчуття камерності та особливого затишку. Для дітей у садибі створено спеціальну казкову лісову галявину, де розміщені «хатинка на куриній ніжці», гойдалки і ще багато атракціонів.

Діти з батьками мають можливість підкорювати гірські вершини, побачити величний водоспад «Гук», відвідати вольєрне господарство. Тут все підпорядковано комфортному перебуванню гостей. Проте основним завданням є не тільки відпочинок, а оздоровлення та профілактика різноманітних захворювань, як у дорослих, так і у дітей. На території садиби є унікальне джерело води під умовною назвою «Женець», вода якого за хімічним складом не поступається альпійській талій. Ключова вода «Женець» втамовує спрагу, приємна на смак, сприяє поліпшенню апетиту. Це чудове профілактичний засіб від захворювань нервово-психічної, серцево-судинної, ендокринної, імунної, сечостатевої систем, шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату. У будь-який час року, відпочинок у садибі «Дикий мед» дарує людям багато чудових емоцій, завзяття, гарного настрою, свіжого повітря, насиченого фітонцидами та кришталево чистої води джерела «Женець».

Ціни