Марилен

Відстань до підйомників: 2 км.
Якщо ви хочете добре відпочити і приємно провести зимову пору року, то готель «Марілен» — це саме краще місце відпочинку. Чотириповерховий готель розташований в селі Поляниця. У 2,5 км. від готелю знаходиться підйомник.
У готелі всього 18 номерів. Просторі і світлі кімнати обладнані сучасними меблями, супутниковим телебаченням, санвузлами з душем і балконами, звідки ви можете насолоджуватися свіжістю гірського повітря і неосяжними просторами засніжених вершин.
Всю турботу про ваш відпочинок візьме на себе привітний і послужливий персонал готелю. У ресторані, розташованому на першому поверсі, гостей чекають відмінні блюда національної кухні, приготовані по-домашньому смачно. Також до послуг відпочивальників надається прекрасна сауна на дровах з басейном; пункт прокату гірськолижного спорядження; 2 мангали; автостоянка на 20 машин.
Готель забезпечений автотранспортом, який доставить вас до підйомників і назад. По побажанню гостей адміністрація готелю допоможе організувати екскурсійні програми.