Кептарик

Відстань до підйомників: 8 км — ТК Буковель
Садиба «Кептарик» розташована в урочищі Дил. Відстань до підйомників: 100м до підйомника для початківців, 1 км до підйомника » Коза», 10 км до ТК Буковель.
Садиба складається з триповерхового котеджу і будівлі сауни, що окремо стоїть. До послуг гостей 15 номерів. На першому поверсі садиби знаходиться 4 номери Стандарт(душ, телевізор, фен, двоспальне ліжко) і 2 номери Стандарт+ (душ, телевізор, фен, двоспальне ліжко + двоспальний диван). На другому поверсі розташовується 2 номери Стандарт(душ, телевізор, фен, двоспальне ліжко), 2 номери Стандарт+ (душ, телевізор, фен, двоспальне ліжко + двоспальний диван) і 2 номери Напівлюкс(душ, телевізор, фен, двоспальне ліжко + двоспальний диван, балкон). Третій поверх займає хол і 3 номери : 2 номери Люкс(ванна, біде, телевізор, фен, двоспальне ліжко + двоспальний диван, балкон) і 1 номер Стандарт(душ, телевізор, фен, двоспальне ліжко).
Харчування: Є колиба — українська і гуцульська кухня.
Інфраструктура: колиба, ресторан, більярд, конференц-зал, кальянна, тури на квадроциклах, сауна на 8 чоловік, парковку на 20 машин.
Послуги готелю:
— конференц зал
— сауна: на 8 чоловік
— інтернет: Wi-fi
— парковка: 20 машин
— трансфер: за домовленістю
— сушка гірськолижного спорядження