Албена

Албена – один з найпривабливіших курортів Болгарії: спокійне тепле море, глибина якого на відстані 100-200 м від берега не перевищує 1,6 м. В безпосередній близькості до курорту знаходиться природничий заповідник «Балата» — рідкісне поєднання моря та ліанового лісу.

Будувалася Албена спеціально для німецьких туристів. Тут все, як і на інших болгарських курортах, але більш компактно: дискотеки, казино, атракціони і водні гірки для дітей, бари з вином і болгарським пивом «Загорка», катання на параплані, водних лижах, серфінг. Курорт Албена відомий далеко за межами Болгарії своєю територією: парки, газони, алеї, альтанки, лавки, клумби — все тут зваблює своєю акуратністю і чистотою. Албена — перший приватний курорт в Болгарії, приватизований як єдиний комплекс і знаходиться у власності однієї юридичної особи, акціонери якої є працівниками курорту. Тому тут піклуються не лише про готелі, але і про всю територію містечка. На курорті Албена особлива увага приділяється найменшим гостям (дитячий садочок і дитячі клуби з кваліфікованими вихователями, дитячі ігрові майданчики, басейни, надувні батути, парк атракціонів — все для того, щоб відпочинок в Албені не змусив дітей нудьгувати). Заняття до душі можна знайти як на морі, так і на суші: водний картинг, «банани», човни, серфінг і водні лижі — або теніс, скейтборд, міні-гольф, стрільба з лука, кінний спорт, футбол. А досвідчені викладачі із спортивних шкіл допоможуть навчитися чому-небудь новому, щоб відпочинок в Албені запам’ятався надовго своїми найцікавішими враженнями.

Ресторани і вечірні розваги в Албені не розчарують любителів смачно поїсти і приємно провести час: є заклади з традиційною болгарською кухнею і ресторани в класичному стилі, маленькі затишні кафе, бари, дискотеки і нічні клуби на будь-який смак.